O nas

Historia działalności

Lata 2005 – 2007

Tradycje firmy tłumaczeniowej Michała Hojnowskiego sięgają roku 2005 kiedy rozpoczął działania translatorskie pod nazwą BTI Biuro Tłumaczeń i Pośrednictwa Pracy. Ówcześni klienci to m.in. polski oddział międzynarodowej korporacji DeHeus i Kancelaria Prawna Król i Wspólnicy.

Lata 2007 – 2017

W roku 2007 Michał zdecydował się na konfrontacje z językiem angielskim w jego technicznej, inżynieryjnej formie. Michał stał się ekspertem w dziedzinie technicznego słownictwa z zakresu geologii, co pozwoliło mu pracować w angielskojęzycznych firmach w Wielkiej Brytanii, Australii, Arabii Saudyjskiej i Kanadzie.

Rok 2018 – dziś

Obecnie Michał powrócił do kraju by ponownie zająć się tłumaczeniami dla zleceniodawców z Małopolski i nie tylko. Założona na początku 2018 roku spółka HOH Group s.c. którą prowadzi razem z żoną Joanną, kontynuuje dumne tradycje firmy BTI współpracując jedynie z wyselekcjonowanymi tłumaczami mogącymi się poszczycić referencjami uzyskanymi ze współpracy ze znanymi firmami m.in. sektora energetycznego jak Orlen czy Lotos, inżynierii budowlanej – Strabag i Transbud, czy branży hotelarskiej – Hilton. Nasze biuro znajduje się w Krakowie na ulicy Poleska pod numerem 12A.

Warto wspomnieć, że Michał w zakresie tłumaczeń przysięgłych języka francuskiego współpracuje ze swoim bratem Pawłem, tłumaczem przysięgłym języka francuskiego od 2004 roku.

Zespół tłumaczy przysięgłych pracujących dla HOH Group s.c. to specjaliści certyfikowani przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Przewiń do góry